Telefony awaryjne



  • Pogotowie gazowe: 992
  • Pogotowie wodociągowe: 994
  • Pogotowie energetyczne Łódź-Północ: 42 675-10-00
  • Pogotowie dźwigowe: 801-880-013
  • Awaria ciepłownicza: 42 675-45-10

  • Spółdzielcze pogotowie awaryjne PRYM: 42 640-41-05

Ważne informacje



Szanowni Mieszkańcy, przypominamy że:

  • opłaty należy wnosić do 15 dnia każdego miesiąca,
  • od niewpłaconych w terminie opłat pobierane będą odsetki w ustawowej wysokości,
  • z opłat za użytkowanie lokalu nie można dokonywać żadnych potrąceń,
  • o zmianie liczby osób zamieszkujących w lokalu należy powiadomić spółdzielnię w ciągu miesiąca,
  • obowiązkowy odczyt wodomierzy następuje dwa razy w roku.

Godziny pracy Spółdzielni



 Otwarte:

  • Poniedziałek: 7:00 - 15:00
  • Wtorek: 9:00 - 18:00
  • Środa: 7:00 - 14:00
  • Czwartek: 7:00 - 15:00
  • Piątek: 7:00 - 15:00

 Kasa czynna:

  • Poniedziałek: 8:00 - 13:30
  • Wtorek: 11:00 - 16:30
  • Środa: 8:00 - 12:30
  • Czwartek: 8:00 - 13:30
  • Piątek: 8:00 - 13:00

Archiwum tablicy ogłoszeń

Lista ogłoszeń archiwalnych jest w trakcie aktualizacji  

Tablica ogłoszeń

Regulaminy, formularze

Wnioski i podania do wypełnienia


Regulaminy, zasady, instrukcje

Galeria zdjęć

Adresy e-mail

Sekretariat@pojezierska.pl

- Prezes Zarządu / Pracownik ds. kancelaryjno-samorządowych

GlownyKsiegowy@pojezierska.pl

- Główny księgowy / Z-ca głównego księgowego

DzialKF@pojezierska.pl

- Dział księgowo-finansowy

Czynsze@pojezierska.pl

- Dział rozliczeń czynszów

Windykacje@pojezierska.pl

- Dział rozliczeń czynszów - windykacje

Czlonkowski@pojezierska.pl

- Pracownik ds. członkowsko-mieszk. i lokali użytkowych

KierownikEiTP@pojezierska.pl

- Kierownik ds. eksploatacji i spraw terenowo-prawnych

Techniczny@pojezierska.pl

- Dział eksploatacji - sprawy techniczne

Administratorzy@pojezierska.pl

- Dział eksploatacji - administracja

Kadry@pojezierska.pl

- Pracownik ds. pracowniczych

RN@pojezierska.pl

- Rada Nadzorcza

Mapa dojazdu

Dane teleadresowe

Adresul. Sierakowskiego 65A, 91-324 Łódź

Telefony Sekretariat: 42 651-23-75         

 Dział techniczny: 42 651-14-07

 Dział czynszów: 42 651-18-38  

 

NIP 726 265 55 56

REGON 360 391 763

KRS 0000 535 679

       Logowanie użytkownika